ÖZEL Salihli Can Hastanesi

Özel Salihli Can Hastanesi

Blog

Mikro El Cerrahi Salihli'de İLK ve TEK CAN'DA
19 Şubat 2020, Çarşamba
Sol el 1. ve 2. parmak tam kopması, 3. parmak damar,sinir,tendon yaralanması ile hastanemize başvuran hastaya Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanımız Op. Dr. Elvin AGHAZADA tarafından Mikrocerrahi tekniği ile Replontasyon ( Kopan Parçanın Dikilmesi ) Cerrahisi yapıldı. Ameliyat sonrası 4. günde hasta evine taburcu edildi. Hastamıza acil şifalar,sağlıklı günler dileriz.

Devamı...
Sağlıklı,Kolay,Estetik ; SÜNNET
17 Ocak 2020, Cuma
Salihli Özel Can Hastanesi Üroloji Op. Dr. Murat Bilgin, sünnetin hangi mevsimde ve hangi yaşta yapılacağının aileler için her zaman önemli bir konu olduğunu hatırlatarak, "Yarıyıl tatili sünnet yaptırmak açısından en uygun dönemlerden biridir diyerek, önemli bilgiler verdi.

Devamı...
18 Ekim Dünya Menopoz Günü
18 Ekim 2019, Cuma
Adet dönemi kişi genç kızlığa adım attığında başlayan ve neredeyse ömür boyu süren bir süreçtir. Rahimde yer alan yumurtaların düzenli olarak vücuttan atılması amacı ile gerçekleşen bu süreç bir süre sonra tamamlanacak ve kişi adet göremez hale gelecektir. Bu duruma MENOPOZ adı verilmektedir.

Devamı...
ANORMAL UTERIN KANAMALAR
30 Eylül 2019, Pazartesi
Ortalama adet dönemi 28 gün (normal aralık 24-35 gün) sürer ve adet normalde 3-5 gün devam eder (normal aralık 2-7 gün). Bu dönemde ortalama kan kaybı miktarı 30ml olup Bir kadın adet döneminde 80ml'den fazla kan kaybederse ve belirtilen normal aralıktan daha uzun süren bir kanama zamanı varsa bu anormal olarak değerlendirilir.

Devamı...
EL CERRAHİSİ ve MİKROCERRAHİ DENEYİMLİ EKİBİ ile CAN HASTANESİNDE
27 Eylül 2019, Cuma
Vücudumuzun en önemli organlarından olan ellerimizde oluşabilecek yaralanmaların tedavisinde 24 saat hizmet verecek el cerrahisi ve mikrocerrahi deneyimli ekibi CAN HASTANESİ'nde hizmetinizdedir.

Devamı...
1 2 3 4 5 6İlk « Önceki · Sonraki » Son