ÖZEL Salihli Can Hastanesi

Özel Salihli Can Hastanesi

Diyaliz

Gerek tıbbı donanımı, gerek yetişmiş hekim ve personel kadrosuyla Türkiye de bu işin en iyi yapıldığı merkezlerden biridir.Genel hastane olmamız diyaliz tedavisine gelen hastaların kalp, akciğer, göz, beyin gibi organlarında oluşabilecek sorunlara hemen müdahale edilebilme avantajı oluşturduğu için hastalar tarafından tercih edilmektedir.

Merkezimiz Uz.Dr Sibel İSTANBULLU yönetimindeki alanında uzman ve deneyimli kadromuz ve en son teknilojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermektedir.

Ayrıca merkezimizde toplam 19 adet Hemodiyoliz cihazı bulunmaktadır.Hastalarımızın tetkiklerini yapmak üzere tam donanımlı tıbbı tahlil laboratuarları ve HCV(+)-HBV(+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.
Hastalarımız 4 saatlik süresince televizyon gazete,dergi gibi aktivitelerle keyifle tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımızda merkezi ve salon tipi split ısıtma ve soğutma sistemi ,ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olma olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

 

Hastalarımız konforlu ve klimalı araçlarla evlerinden alınarak hastanemize getirilip, tekrar seans bitiminde evlerine bırakılmaktadır.

Hastalarımızın evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar veya tam donanımlı hasta nakil ambulansı ile transport'u sağlanmaktadır.