ÖZEL Salihli Can Hastanesi

Özel Salihli Can Hastanesi

Sorumluluğumuzun Farkındayız

Sorumluluğumuzun Farkındayız

Özel Can Hastanesi Medikal Koordinatörü Dr. Elif Sözer’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Manisa Halk Sağlığı Kurumu Müdürü Dr. Engin Yıldırım ve Salihli Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Doç.Dr. Ufuk Berberoğlu, Türkiye ve Manisa ilindeki anne ölümlerinin hassasiyetle üzerinde durularak en düşük seviyelere indirilmesi ile ilgili il genelinde bir çalışma başlatılması, kamu-özel ayrımı yapılmaksızın ortak iletişim dili oluşturulması gerektiğini belirttiler.

Halk Sağlığı Kurumu Bulaşıcı Olmayan Hastalıkları Şube Müdürü Dr. Keziban Yücel ise gerçekleştirdiği sunumda istatiksel veriler ve alınan tedbirler hakkında katılımcı hekim ve yöneticileri bilgilendirdi.

Toplantıda söz alan Salihli Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Gökhan Gürsoy:
Kurum olarak gebelik okulu açtıklarını tüm  gebeler için ücretsiz eğitim hizmetleri verdiklerini, bölgedeki kamu-özel tüm hekimlerin birbirleriyle iletişim halinde olması gerektiğini ve bu konuda üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye hazır olduklarını ifade etti.
 

Salihli Özel  Can Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinden Op.Dr. Ufuk Eraslan:
Salihli ilçesi ve özellikle Can Hastanesi olarak Manisa ilçeleri için adeta bir bölge hastanesi misyonuyla hareket ettiklerini, aile hekimleri ve ilçelerde görev yapan uzman doktorlarla yoğun diyaloglarda olduklarını, devam eden süreçte iletişimlerinin daha da kuvvetleneceğini ifade etti.
 

 Organizasyonla ilgili fotoğraflarabu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.