ÖZEL Salihli Can Hastanesi

Özel Salihli Can Hastanesi

Blog

18 Ekim Dünya Menopoz Günü
18 Ekim 2019, Cuma
Adet dönemi kişi genç kızlığa adım attığında başlayan ve neredeyse ömür boyu süren bir süreçtir. Rahimde yer alan yumurtaların düzenli olarak vücuttan atılması amacı ile gerçekleşen bu süreç bir süre sonra tamamlanacak ve kişi adet göremez hale gelecektir. Bu duruma MENOPOZ adı verilmektedir.

Devamı...
ANORMAL UTERIN KANAMALAR
30 Eylül 2019, Pazartesi
Ortalama adet dönemi 28 gün (normal aralık 24-35 gün) sürer ve adet normalde 3-5 gün devam eder (normal aralık 2-7 gün). Bu dönemde ortalama kan kaybı miktarı 30ml olup Bir kadın adet döneminde 80ml'den fazla kan kaybederse ve belirtilen normal aralıktan daha uzun süren bir kanama zamanı varsa bu anormal olarak değerlendirilir.

Devamı...
EL CERRAHİSİ ve MİKROCERRAHİ DENEYİMLİ EKİBİ ile CAN HASTANESİNDE
27 Eylül 2019, Cuma
Vücudumuzun en önemli organlarından olan ellerimizde oluşabilecek yaralanmaların tedavisinde 24 saat hizmet verecek el cerrahisi ve mikrocerrahi deneyimli ekibi CAN HASTANESİ'nde hizmetinizdedir.

Devamı...
UZUN SÜRELİ ÖKSÜRÜK BİRÇOK HASTALIĞIN HABERCİSİ OLABİLİR
27 Eylül 2019, Cuma
Uzun süren öksürükler insanı yorgun duruma getirir. Öksürük nedeniyle gece uyuyamamak, kabuk kırıklıkları, çeşitli fıtıklar, göz içi kanamaları, doğum yapmış kadınların idrar kaçırması en sık eşlik eden durumlardır.

Devamı...
UYKUSUZ GECELERE "DUR" DEYİN!
02 Ocak 2017, Pazartesi
Uyku zihinsel ve fiziksel sağlığımızı her gün yenilememiz için önemli olan ve yaşamımızın üçte birini kapsayan aktif bir dönemdir. Uykuya dalma veya sürdürmede güçlük, yani uykusuzluk (insomnia) toplumda her üç kişiden birinde görülen önemli bir sağlık problemidir.

Devamı...
1 2 3 4 5 6İlk « Önceki · Sonraki » Son